Zaufaj nam, a magia tej chwili zostanie z wami na zawsze

Witamy

Wyjątkowa i niepowtarzalna uroczystość, jaką jest ślub, wymaga odpowiedniego utrwalenia.

Wychodząc naprzeciwko Państwa oczekiwaniom, dostosowujemy ofertę związaną z tym niesamowitym dniem do oczekiwań Młodej Pary, by w atrakcyjny, kreatywny, a jednocześnie dojrzały sposób pokazać przygotowania, ceremonię, zabawę weselną oraz sesję plenerową, zwykle odbywającą się w innym dniu.

 

Gwarantujemy najwyższą jakość i profesjonalne podejście. Decydjąc się na film ArtVito, otrzymujesz pamiątkę, która przez długie lata wywoływać będzie wiele pozytywnych emocji. Posiadamy bogate doświadczenie w tworzeniu filmów ślubnych zarówno klasycznych stanowiących obszerną dokumentację tego najważniejszego dnia jak i krótkich nowoczesnych filmów i teledysków.

Ważnym elementem jest sesja plenerowa, która może odbywać się w dniu wesela, lub w innym dogodnym dla Państwa dniu. Dojeżdżamy w wybrane przez Młodą Parę miejsce, jesteśmy w stanie polecić wiele ciekawych i malowniczych miejsc na udaną sesję. Istnieje także możliwość zrealizowania sesji ślubnej za granicą.

Najwyższą jakość nagrania gwarantuje wykorzystanie wysokiej jakości sprzętu, lustrzanek, jasnych obiektywów, stabilizatorów, kamer GoPro, drona, mikroportów oraz dodatkowego oświetlenia.

Gotowe produkty otrzymują Państwo w jakości HD na nośnikach pendrive w ręcznie zdobionych drewnianych szkatułkach.

Nasze produkcje

Play Video
Play Video
Play Video
Play Video
Play Video
Play Video
Play Video
Play Video
Play Video
Play Video
Play Video
Play Video

Spodobało wam się to co tu zobaczyliście?

Zatem pozostaje jedynie skontaktować się z nami