By podkreślić wyjątkowy charakter wydarzenia, jakim jest ślub, przygotowaliśmy specjalną ofertę dla wszystkich osób pragnących wstąpić w związek małżeński.

Usługi filmowe związane ze ślubem i weselem dostosowujemy do indywidualnych potrzeb klienta, tak by całe nagranie odbyło się zgodnie z życzeniem Młodej Pary i jak najlepiej oddawało nastrój tego niezwykłego dnia. Filmowanie rozpoczynamy już od przygotowań Państwa Młodych, następnie kontynuujemy poprzez ceremonię ślubną, aż po zabawę weselną. Pracujemy głównie w Małopolsce, ale w razie potrzeby możemy dojechać także w inne miejsce w Polsce.

Ważnym elementem jest sesja plenerowa, która może odbywać się w dniu wesela, lub w innym dogodnym dla Państwa dniu. Dojeżdżamy w wybrane przez Młodą Parę miejsce, jesteśmy w stanie polecić wiele ciekawych i malowniczych miejsc na udaną sesję. Istnieje także możliwość zrealizowania sesji ślubnej za granicą.Kwestie techniczne: filmy nagrywamy kamerami i lustrzankami. W trakcie pracy korzystamy również z dodatkowych urządzeń dla uzyskania jak najlepszej jakości ujęć: slidera, kranu, dollycrane'a, statywów, monopodów, steadicamu, wykonujemy ujęcia ekstremalne z kamer GoPro, korzystamy z dodatkowych rejestratorów dźwięku, mikroportów, posiadamy także niezbędne oświetlenie filmowe. Gotowe produkty są dostępne w jakości HD oraz nagrywane na płyty DVD i Blu-ray.

W trakcie pracy dbamy o komfort naszych klientów, dlatego dostosowujemy się do wymagań Państwa Młodych, jednocześnie staramy się pozostać „niewidoczni", tak by nie zakłócać przebiegu uroczystości i zabawy weselnej.

Jesteśmy otwarci na Państwa propozycje i sugestie. Nietypowe zamówienia traktujemy zawsze jako ciekawe wyzwanie, które warto podjąć.